Jdi na obsah Jdi na menu
 


Našli domov leden - srpen 2011
p6040060.jpg

   
 

TOMÍK

pes, kříženec pudla, 10 měsíců,  kastrovaný, 12 kg


Tomík je temperamentní, veselý pejsek, který miluje dlouhé procházky a běhání. Je hravý, má ještě štěněcí povahu - už lehce pubertální :-).

S druhými pejsky se musí trošku seznámit, s fenečkami je kamarád hned. Zvyká si na kočičky a jiná zvířátka.

Při stříhání poměrně držel, snáší i nepříjemnou manipulaci a ošetření. Na vodítku chodí hezky, rád se proběhne. Je to šikovný pejsek, který se jistě mnoho věcí ještě naučí a moc rád bude své nové páníčky doprovázet na výlety přírodou, ale třeba i na cvičák cvičit poslušnost nebo agility.

Je vhodný i do rodiny s dětmi, má je rád a určitě rád přijme i nějakou psí kamarádku.

18.6. 2011 se zúčastnil voříškiády v Poděbradech, kde získal speciální cenu poroty.

Našel nový domov nedaleko od nás v domečku se zahrádkou. Jmenuje se Sam.img_3760.jpg

   
 

SNĚHURKA

fena, kříženka malého vzrůstu, 1,5 roku, kastrovaná  

 

Sněhurka se nám vrátila z adopce, kde se jmenovala Babů, slyší na obě jména.

Sněhurka je něžná, milá a vděčná fenečka. Má mírnou a milou povahu a pro její malou velikost ji bez problémů zvládne i starší člověk.

Bude ideální společnicí i do malého bytu či domečku, je maličká, proto není problém ji nosit s sebou v taštičce. Na vodítku chodí moc hezky, člověka se drží.

S ostatními zvířátky ať už s pejsky, kočkami či jinými zvířátky je kamarádka, nevyvolává konflikty.

Sněhurka bude výbornou společnicí starším lidem, osamělému člověku i rodině, která ji zahrne svojí láskou a pochopením. Sněhurka je velmi vděčná, na svého člověka se upne a bude ho milovat.

Našla nový domov u jednoho z dobrovolných pomocníků s pejsky. Bydlí v domečku se zahrádkou a má psí kamarádku.

p6050091.jpg


   
 

OTÍK

pes, kříženec (vzhledem připomíná labutěnku), 2 roky, kastrovaný, 7,5 kg

Otík je kontaktní, k lidem i pejskům velmi přátelský a hravý pejsek. Je velice čiperný  a veselý. Je to báječný kamarád i do rodiny s dětmi, má je moc rád. Je to pejsek vhodný spíše k aktivnějším lidem, kteří mu dopřejí dostatek pohybu, moc rád své nové páníčky doprovodí na tůru do přírody, ale i na výlet po městě. Je to šikulka, rád se učí a baví ho to - určitě by rád chodil se svými novými páníčky i na cvičák nebo na agility.

Doma se chová hezky, je čistotný, vhodný do bytu i na zahrádku. Zvyká si na kočičky a ostatní zvířátka.

Při stříhání a koupání moc hezky držel a nechal se bez problémů upravit.

Svým novým páníčkům jistě přinese ještě mnoho radosti, je to takový šášulka a neposeda.

Našel nový domov v Mostě v bytě a bude se později stěhovat do domečku se zahrádkou. Jmenuje se stejně jako nový páníček a má za kamarády dvě děti a labradora Ajaxe.

p6090025.jpg

 


   
 

SISINKA

fena, bišonek, 8 měsíců,  kastrovaná, 6 kg

Sisinka se k nám dostala z důvodu nedostatku času její majitelky.

 

Sisinka je svým založením stále veselé štěně, které je s každám hned kamarád a jeho největší starostí je s čím si bude hrát za pár minut. Je zvyklá na malé děti, má ráda pejsky - moc ráda si s nimi hraje a je s nimi kamarádka, ve smečce spíše submisivní. Díky své milé a mazlivé povaze je vhodná i do rodiny s menšími dětmi, ale takovými, které vědí jak se k pejskovi chovat.

Je vhodná do bytu, je čistotná a moc šikovná. Jen je třeba počítat ještě s potřebou výchovy a trochou trpělivosti. Na vodítku chodí moc hezky, netahá, ale bez problémů chodí i na volno a hezky reaguje na přivolání.

Sisinka má nádhernou heboučkou srst, kterou je nezbytné pravidelně udržovat česáním a stříháním.

Je to bezproblémová fenečka vhodná ke každému, kdo ji dá dostatek své lásky a péče. Je moc hodná, miloučká a moc ráda se mazlí. Sice vypadá jako malý plyšový medvídek, ale je třeba počítat s tím, že potřebuje dostatek procházek a lidskou pozornost.

Našla nový domov kousek od nás u babičky jedné z dobrovolných pomocnic s pejsky. Bude bydlet v bytě, ale přes léto jsou na chatě. Samozřejmě spí v posteli :-).

p6050072.jpg


   
 

FANY

fena, kříženka labradora s menším teriérem, 3 - 4 měsíce, 9 kg

Fanynka je veselé, milé a mazlivé štěňátko. Na svůj věk je velmi šikovná a hodná, nezlobí ani nekouše z věci. Doma je čistotná, na procházkách chodí na volno, ale bez problémů zlvádá i chůzi na vodítku.

Má ráda druhé pejsky i jiná zvířátka. Vhodná do rodiny s malými dětmi.

Našla nový domov ve Volyni v bytě. nyní se jmenuje Frída.

p5190012.jpg


   

SÁRA

fena, kříženka asi bígla s pitbulem, 6 měsíců, kastrovaná, 16 kg

Na Sárinku narazila jedna paní na ulici...na sobě měla černé kšírky s tlapičkama, je udržovaná, hezká...možná se někomu jen zaběhla.

Sára je ničím nedotčené, nevylítané a hravé štěně. S každým se chce hned kamarádit, s každým si chce hrát. Miluje pejsky, jiná zvířátka jí nevadí a neubližuje jim. Ideální by bylo pokud by v nové rodině měla stejně aktivního kamaráda ať psího nebo lidského.

Je bezproblémová, mazlivá a přátelská ke všem lidem. Je to ideální pejsek i do rodiny s dětmi.

Je čistotná, tudíž vhodná i do bytu, ale dobře jí bude i na zahrádce, kde bude moct celý den běhat a hrát si.

Je to ideální pes pro sportovně založené lidi či pro někoho, kdo hledá psa k výcviku a na sport. Je nadšená pro jakoukoliv práci a aktivitu.

Fotky z procházky s Danielou Musilovou a Klárou Hájkovou ZDE

Našla nový domov v Brandýse v domku se zahrádkou a psí kamarádkou. 

p5230082.jpg

 
 

KUBÍČEK

pes, kříženec border kolie, narozen 10.4. 2011, 23.5. - 2,5 kg

Nádherné malé uzlíčky byly hodnou slečnou zachráněny před utopením. Čeká je ještě odčervení a očkování. Již nyní je však možné si miminka předběžně zamluvit, jen je třeba počítat s naší podmínkou budoucí kastrace až dospějí. Předpokládáme, že budou středního vzrůstu - maminkou je border kolie.

Miminka budou vhodná jak do bytu, tak k domečku se zahrádkou. Jaká si je vychováte, taková budou.

Kubíček je nádherný, moc rozmtomilý a hodný pejsek. Už teď je to mazlíček, který v budoucnu ke svému člověku velmi přilne. Mazlí se, moc rád se chová, hraje si a dovádí na zahrádce. Je hrozně čiperný a zvědavý.

Kubíček je hodně čiperný a veselý pejsek. Chovat se dlouho nevydrží, ale moc rád si hraje s hračkami a neustále člověku pomáhá při domácích pracech. Na svého člověka se velmi upne a bude mu věrných kamarádem.

22.5. byl Kubíček vyšetřen na veterině u MVDr. Lázničky, protože má poněkud nemotorné pohyby a sem tam trošku zaškobrtne. Chodí i běhá, papá normálně. Je možné, že jde o problém způsobený silným začervením a během pár dní odezní. Avšak příčinou mohl být i dřívější úder do hlavičky či třeba i přisednutí.  Jeho stav budeme monitorovat a po pár dnech bude znovu vyšetřen. Kubíček o to více potřebuje někoho, kdo mu dá svoji lásku a péči.

Našel nový domov v Praze v bytě, kde má u obou nových páníčků psí kamarády.

p5230079.jpg

 


   
 

JŮLINKA

fena, kříženka border kolie, narozena 10.4. 2011, 23.5. - 2,4 kg

Nádherné malé uzlíčky byly hodnou slečnou zachráněny před utopením. Čeká je ještě odčervení a očkování. Již nyní je však možné si miminka předběžně zamluvit, jen je třeba počítat s naší podmínkou budoucí kastrace až dospějí. Předpokládáme, že budou středního vzrůstu - maminkou je border kolie.

Miminka budou vhodná jak do bytu, tak k domečku se zahrádkou. Jaká si je vychováte, taková budou.

Jůlinka je překrásná malá chlupatá kulička. Je to typické hravé a mazlivé štěňátko. Je to zdravá, nádherná a roztomilá holčička.

V budoucnu bude ideálním rodinným mazlíkem, ale i skvělým pejskem na dlouhé výlety či psí sporty.

Má spíše klidnější mazlivou povahu, na klíně usíná a dokonce sleduje televizi :-). Miluje lidi, pejsky, děti, je s každým hned kamarádka.

Našla nový domov ve Voticích v domku se zahrádkou. Nyní se jmenuje Fany a je miláčkem celé rodiny.

p5290024.jpg

 


   
TERINKA

fena, kříženka border kolie, narozena 10.4. 2011, 24.5. - 3kg

Nádherné malé uzlíčky byly hodnou slečnou zachráněny před utopením. Čeká je ještě odčervení a očkování. Již nyní je však možné si miminka předběžně zamluvit, jen je třeba počítat s naší podmínkou budoucí kastrace až dospějí. Předpokládáme, že budou středního vzrůstu - maminkou je border kolie.

Miminka budou vhodná jak do bytu, tak k domečku se zahrádkou. Jaká si je vychováte, taková budou.

Terinka je takový malý medvídek. Ze štěňátek je nejtěžší, nejhuňatější a největší. Má ale spíše klidnou hloubavou povahu, ráda se mazlí a hraje si s hračkami.

Našla nový domov v Praze v bytě. Nyní se jmenuje Keysi a svého páníčka bude doprovázet na výletech i u kola. Má vlastní postel :-).

p5090052.jpg


   

JONÁŠ

pes, kříženec boloňáčka s teriérem,  5 let, kastrovaný, 9 kg

Jonášek má na dotyk heboučkou, trochu zvlněnou srst jako boloňáček, nyní je ale ostříhán velmi na krátko. Nový páníček má ale možnost upravit Jonáška do slušivějšího střihu. Jen je třeba počítat s nutnou pravidelnou údržbou jeho srsti.

Je to moc hodný pejsek, trpělivý, mírný a absolutně neagresivní a nekonfliktní. Při údržbě a ošetření drží, mazlí se a je velmi vděčný za péči a pozornost.

Jonášek miluje procházky, chodí hezky na vodítku, ale bez problémů i na volno. Svého páníčka si hlídá a na zavolání a za piškůtek krásně přibíhá. Miluje cachtání v potůčku. Na zahrádce je hodný, pořád si pobíhá a čmuchá. Je tichý, neštěkavý. U sebe v pelíšku je čistotný.

Jonášek je prostě zlatíčko, má rád i druhá zvířátka, je vůči nim nekonflitkní - nevadí mu kočičky, králíčci,... S pejsky se také snáší bez problémů, k fenečkám je velmi galantní.

Jonášek je vhodný jako skvělý paťák pro starší lidi, kteří ho bez problémů díky jeho velikosti a mírné povaze zvládnou. Je vhodný i do rodiny k malým dětem, které vědí jak se k pejskovi chovat. 

Našel nový domov v Českých Budějovicích, kde bude bydlet se svojí paničkou v bytě a od jara do podzimu budou jezdit na chalupu.

img_3767.jpg


   

VEVERKA

fena, kříženka border kolie středního vzrůstu, 1,5 - 2 roky, kastrovaná

Veverka je nádherně zbarvená fenečka s lesklou polodlouhou srstí, která je však nenáročná na údržbu a necuchá se. Vypadá trošku jako border kolie velikosti kokršpaněla.

Veverka je opravdu taková veverka, je mazaná, všude se dostane a vše jí zajímá. Je velice chytrá a učenlivá, ideální pejsek pro výcvik či psí sporty. Myslíme, že pro agility či dog dancing by byla ideál, běhat a skákat ji baví, ráda se předvádí a jistě by se naučila mnoho kousků. 

Na vodítku chodí vzorně, netahá, na procházkách přírodou ale bez problémů běhá volně, člověka se drží, na přivolání přibíhá.

Je zvyklá na ostatní pejsky a na kočičky.

Je to ideální společnice pro sportovně založené lidi či pro někoho, kdo hledá chytrého a učenlivého pejska na sport či výcvik. Je velmi mazlivá, jak se k ní člověk sehne, už se celá rozvrtí a chce drbat na bříšku.

Našla nový domov v Plzni v domečku se zahrádkou a další psí kamarádkou. Paničku odprovází na vyjížďkách s koňmi.   


p4180053.jpg

 


   
 

PUCLÍK

pes, matka francouzský buldoček Elinka, 3/4 roku, 17kg

Puclíček byl přijat z hrozných podmínek spolu s jeho maminkou Elinkou a tetou Šmudlinkou. Přišel velmi vystresovaný, při dotyku strachy čůral, ale udělal velké pokroky.

Puclíček je nádherný pejsek, má stále trochu té štěněcí neohrabanosti a roztomilosti. Je krásně stavěný, mohutný a silný. Je to veselé a dovádivé psí mimino, má tvárnou povahu, nechá se rozmazlovat. Zatím se trochu bojí nějaké manipulace a zvedání. Miluje hlazení, někdy se ještě přikrčí a neví co čekat, ale když jde na něho člověk pomalu, drží a užívá si to. Na vodítku chodí poměrně hezky, může být i na volno.

Nejvíce ze všeho miluje svoji maminku Elinku, je to stále její přerostlé mimino, chodí u ní a hrají si spolu. Je na Elince velmi závislý. S druhými pejsky je snášenlivý, zpočátku jen trochu opatrný. Zvykáme ho na kočičky a jiná domácí zvířátka, králíky má zatím tendence prohánět, ale na napomenutí reaguje. Moc rád si hraje s hračkami, miluje buvolí tyčinky a piškotky. Rád chodí na procházky, je čiperný a veselý.

Vhodný k někomu, kdo ho bude rozmazlovat a dá mu veškerou svoji lásku a péči. Zpočátku bude určitě potřebovat trpělivost a mírný přístup, je to ale bezvadný kamarád a muckací miláček, který za to stojí.

video

Našel nový domov V Lounech v domečku se zahrádkou u rodiny, která má doma již  dva útulkáčky.

p4180047.jpg


   

ELINKA

fena, francouzský buldoček, 2 - 3 roky, kastrovaná (ale z důvodu předchozích nešetrných zákroků - mnoha císařských řezů. má četné srůsty se střevy, proto se podařilo odebrat vaječník pouze jeden, druhý nebyl ve zmeti srůstů identifikován), 15kg

Elinka byla přijata z hrozných podmínek spolu se svým maxi miminkem Puclíčkem a Šmudlinkou. Na boku jsou jizvy po několika císařských řezech.

Elinka je nádherná buldočka, krásně stavěná, mohutná a pořádně baculatá. Je mírné a klidné povahy, tichá a mazlivá. Miluje mazlení, hlazení a piškůtky. Má ráda procházky, zatím to ale není žádný velký turista a raději se kochá :-).

S pejsky je snášenlivá, nevadí ji ani jiná zvířátka jako kočky či králičci. Nechá se mordovat od Puclíčka, je hrozně trpělivá. Ráda aportuje, je hravá, veselá.

Je vhodná i ke starším lidem, má naprosto klidnou povahu. Na vodítku se zatím trošku bojí, ale bez problémů chodí na volno.

video

Našla nový domov v Praze v domečku se zahrádkou a buldočím kamarádem Garsem. Její noví páníčci měli již několik zachráněných pejsků. 

p4190117.jpg


   
 

BABŮ

fena, francouzský buldoček, 4 roky,  kastrovaná, 12,5kg

Babů byla přijata z hrozných podmínek spolu s Elinkou a Puclíkem. Od počátku byla ze všech tří nejkontaktnější a nejméně vyděšená.

Babů je úžasná psí holčička. Je hrozně mazlivá, vyhledává lidskou i psí společnost. Je bezproblémová, miloučká a hodná. Na vodítku chodí hezky, bez problémů, ale chodí i na volno. Určitě jí moc chyběla láska a pozornost, nyní si snaží vše vynahradit a být svému člověku na blízku.

S pejsky i jinými zvířátky je kamarádka.

Je vhodná k lidem, kteří ji budou rozmazlovat a dopřejí jí dostatek lásky a mazlení, vlídné zacházení umí opravdu ocenit, je vděčná a oddaná.

video

Našla nový domov v Praze v bytě u moc milých paniček, kterým zemřela nemocná fenečka staforda. Babů je jejich  miláček od prvního dne.

p1380492.jpg


   
 RON

pes, husky, 7 let

Ron pocházel ze stejných podmínek jako Pepík. Rodina se navíc musela stěhovat a Ron nemohl být dále ani tam kde žil několik let na řetězu.

Roneček je přátelský, na svůj věk nesmírně vitální a temperamentní pejsek. Má rád děti, vyrůstal s nimi. Není konfliktní vůči druhým psům.

Našel nový domov v Praze u domečku se zahrádkou se starší psí kamarádkou.p3110046.jpg   
 
BERTÍK

pes, kříženec knírače střední velikosti, 2 roky, kastrovaný

Bertík byl zachráněn spolu s dalšími pejsky z množírny - více ZDE.

Přišel k nám vyděšený, ale hodný, spíše odevzdaný, mírný. Nechal se vykoupat, zvládl i veterinu.

A jak to je dále... Bertík je hrozně hodný, klidný a milý společník. Doma je čistotný, venku je trochu nejistý, ale když se rozkouká, líbí se mu zahrádka a čmuchání si. K cizím si drží trochu odstup, ale nechá se sebou bez problémů manipulovat, nemá tendence lapat ze strachu ani nic podobného. Je hrozně mírný, je kamarád s druhými pejsky i kočičkami. Pejsky doslova miluje, je nekonfliktní, pořád by si hrál. Potřebuje zpočátku trochu času a vlídné zacházení, ale ke svému člověku velmi přilne, je vděčný a miloučký. Ke svým lidem je hravý, miluje dlouhé procházky. Byl by vhodný ke starším lidem, kteří by mu dali veškerou lásku a čas i k mladému člověku, který by si poradil s jeho bojácnou povahou a pomalu by se vrhli třeba na agility.

Bertík je bohužel typ pejska, který nezaujme na první pohled vzhledem, ani na druhý pohled při prvním setkání povahou, ale když mu člověk dá šanci, stonásobně ji svojí láskou a oddaností oplácí. Umí se krásně smát a je vděčný i za maličko.

foto i ZDE

Našel nový domov v domečku se zahrádkou na Benešovsku. Paničky si ho zamilovaly na první pohled, protože se velmi podobá jejich zesnulé fenečce.

p1350956.jpg


   
BEN

pes, belgický ovčák, tetovaný

Ben se přitoulal na zahrádku k rodinnému domku, kde se držel celé dva dny, nabízené krmení jedl, ale nenechal na sebe sáhnout. Na první pohled byl ve špatném stavu - vyhublý, odřeniny na krku, nehybný ocas. Seznamování ani vyšetření na veterině se mu vůbec nelíbilo a choval se agresivně. Druhý den již byl lepší, snesl konktakt s námi.

Pejska si hned druhý den ráno vyzvedl majitel - pán, který se ho ujal po smrti jeho bývalého páníčka a po dvou hodinách mu Ben utekl ze zahrady. Benův šílený stav byl zapříčiněn dlouhým touláním se a pravděpodobně ho někdo na cestách i zranil silným úderem přes zadní část těla. Jeho staronový páníček s ním hned jel na veterinu, kde se pokoušeli ošetřit den předtím. Beneček byl najednou jako beránek a za týden nám ho pán přivezl i ukázat a to byl už úplně jiný pes - nádherný, šťastný.

p3120015.jpg


   

PRALINKA

fenečka, francouzský buldoček, 1,5 roku, kastrovaná

Pralinka byla zachráněna z množírny, kde už jako takto mlaďonká měla štěňata... Už na první pohled její stav vypovídá o zanedbání péče. Více o jejím zdravotním stavu a léčbě ZDE.

Pralinka je hrozný mazlík, miluje lidi a dokonce i na veterině si zastavovala kolejdoucí kvůli podrbání :-). Na vodítku chodí poměrně hezky, následuje člověka i na volno. Je naprosto bezproblémová k pejskům i jiným zvířátkům, se všemi je hned kamarádka, ve psí smečce je submisivní. Je hravá, hraje si dokonce i s hračkami a krásně aportuje. Je vhodná jako společnice starších lidí, kteří by ji věnovali veškerý svůj čas, tak i do rodiny s dětmi, protože je to mazlíček, hodná a bezproblémová. S čistotností je to dobré, je však třeba trocha trpělivosti, ale od pejska, který svůj dosavadní život strávil ve stodole nelze čekat zázraky. Je ale moc šikovná a učenlivá, vše se jistě s trochou lásky a trpělivosti doučí. Miluje aportování, ráda běhá, ale zatím je limitována svými zdravotními neduhy.

video

Našla nový domov kousek od nás v rodině se třemi dalšími zachráněnými pejsky. Několikrát byla v budoucím domově na návštěvě aby si pomaluu zvykala a tak při příjezdu nových paniček je už vítala.

fotografie028.jpg


   
MAX

kocour, velký, asi 8 let

Maxík byl nalezen zbědovaný, pokousaný a nemocný. Později našel nový domov na Snu zvířat 2010 u moc hodné paní, která ho doléčila, dala vykastrovat a naučila ho pobytu v bytě, ale protože má doma handicapované kočičky a Maxík si na ně dovoluje, ráda by mu našla nový domov, kde by byl jedináčkem nebo měl zdravou konkurenci.

Max je krásný, mazlivý kocour, avšak velká osobnost.

Našel nový domov v Praze v bytě, kde bude zvířecím jedináčkem. Tak snad už vše bude v pořádku a Maxík i jeho nová panička to spolu zvládnou.

p3190002.jpg


   
ROBIN

pes, boloňáček, 2 roky

Robin byl nalezen 19.3. ve Čtyřkolech u Benešova u vlakového nádraží, kde zmateně pobíhal. Neměl obojek, není čipovaný ani tetovaný. Naštěstí se ho podařilo lidem odchytit. Má udržovanou srst, je čistý, vychovaný...věříme, že ho někdo postrádá.

Robinek je přátelský pejsek, má árd lidi i druhá zvířátka. Je zvyklý na život v bytě, je čistotný, má rád pohodlí. Na vodítku chodí hezky, má moc rád procházky. Je aktivní, ale doma hodný a klidný.

Pejska si hned druhý den ráno vyzvedli majitelé, kteří ho všude hledali. Jmenuje se Kamil a bydlí pár km odsud. 

dscn8458.jpg


   
WULFI

fenečka, "chrtíkovitá" kříženka střední velikosti, 8 měsíců, bude kastrovaná

Wulfinka v průběhu tohoto týdne bude přijata do naší péče. Pochází z nedobrých podmínek, byyla plachá a bojácná. Nyní je miloučká, mírná a když si člověk získá její důvěru, je i velmi mazlivá. Díky své sportovní postavě a založení je vhodná pro různé psí sporty, na dlouhé výlety a procázky přírodou. Ale díky její mírné povaze je vhodná i jako společnice pro osamělého člověka. Miluje společnost druhých zvířátek - psů i kočiček, je k nim nesmírně přátelská a hravá. Ideální kamarádka pro pejska. Uvitř bytu je čistotná, pro její krátkou srst vhodná spíše dovnitř domku či bytu.

Našla nakonec nový domov ještě předtím než k nám byla dovezena.

p2170021.jpg

 


   
MAJDALENKA

fenečka, trpasličí pudl, 1,5 roku, 5 kg, kastrovaná

Majdalenka přijela spolu s Apolenkou ve 3. vlně pejsků zachráněných z množírny.

1. den: Holky jsou obě vyděšené, je toho na ně najednou moc...odchyt, dlouhá cesta a koupání, ale jsou krásné a po ostříhání ještě prokouknou. Budou z nich mazlivé a vděčné fenečky. Zpočátku budou potřebovat opravdu mírný přístup.

Majdalenka je ostříhaná a vykoukl z ní nádherný pudlík. Je droboučká, mazlivá a hravá. Na vodítku chodí hezky, člověka následuje i na volno, venku doráží, doma chodí jako ocásek.  Je to šikulka, povahou typický pudlík - učenlivá a závisláček na svém páníčkovi. Je vhodná jak ke staršímu člověku jako milá společnice, tak k dětem, se kterými si bude ráda hrát. Je šikovná, v budoucnu by se jí určitě líbily třeba agility či dogdancing.

Majdalenka našla nový domov v Praze u starších lidí, paní si hned zamilovala, ale pána se bála, proto se bohužel po týdnu vrátila z adopce... Hledáme pro ni opravdu spolehlivý domov, aby už nebyla znovu zklamaná. Je to závisláček a další návrat by byl pro ni velká rána

Našla nový domov na Svitavsku v domku se zahrádkou.

p2280019.jpg


   
KESSI
fenečka, německý ovčák, 2 roky, kastrovaná

Tuto úžasnou a krásnou fenečku zanechali její majitelé na pozemku bez jakékoliv péče a krmení.

Je moc hodná, milá a přátelská. Chodí hezky na vodítku, má ráda dlouhé procházky a pohyb celkově. Zvládá základní povely. Je zvyklá na pobyt na zahradě, neutíká a za plotem výborně hlídá a budí respekt. Je dobře zvladatelná, je vnímavá a učenlivá. Vhodná i pro výcvik poslušnosti. Je to úžasný, všestranný pejsek vhodný na zahrádku k lidem, kteří se jí budou věnovat a budou ji mít rádi.

Budeme moc rádi pokud by někdo měl zájem přijet vzít Kessinku na delší procházku a vyblbnutí se. Moc si zaslouží mít znovu pozornost.

Našla nový domov až na Ostravsku u domku se zahrádkou a jako kamaráda bude mít starého kokříka.

p2280041.jpg

 


   
 
BRITUŠKA

fenečka, střední pudl, 6 let (narozena 1.3. 2005), 9,1 kg, kastrovaná

Brituška byla zachráněna spolu s dalšími pejsky z množírny - více ZDE.

Brituška je moc hodná, je mazlivá  Miluje, když může být člověku na blízku a dělat mu radost. Je moc chytrá a učenlivá, povahou typický pudlík - veselý, věrný své rodině a kamarád i s cizími, kteří se mu zalíbí.

Koupání, stříhání a fénování snášela bez problému, nechá se sebou manipulovat, je hodná.

Je kamarádka i druhými pejsky a jinými zvířátky.

Je vhodná i ke starším lidem jako klidná a tichá společnice. Doma je klidná, mírná a mazlivá. Určitě se jí budou líbit i dlouhé procházky přírodou. Chodí hezky na vodítku, netahá, člověka se však drží i na volno. Doma je tichá a hodná.

 

video

Našla nový domov na Liberecku v bytě, kde má jako kamarádku stříbrnou pudličku.

img_1605.jpg


   
 

BARNABÁŠ

pes, kříženec havanského psíka a schi-tzu, 3 - 4roky, 7 kg,  kastrovaný

Barnabáš byl zachráněn spolu s dalšími pejsky z množírny - více ZDE.

Při příchodu k nám měl vyhřezlou Hardenovu žlázu u očička a malou kýlu jak je vidět na starších fotkách, to vše bylo odoperováno a Barnabáš je zcela zdravý.

Barnabáš je zatím trochu nejistý, nechá však se sebou bez problémů manipulovat, při stříhání a očistě krásně držel. Učí se na vodítku, uvnitř domu je čistotný. Vhodný do klidnějšího prostředí, nejlépe jako kamarád pro staršího člověka, kterému by byl vděčným a milým společníkem. Potřebuje mírný přístup, pořádné pomazlení a hlavně něčí lásku. Je kamarádský ke druhým pejskům i jiným zvířátkům.

foto z prvního dne (koupel a stříhání) ZDE

foto a video jak se snáší s kočičkami a projevují 2. den

Našel nový domov v Břeclavi, kde bude bydlet s erdelí kamarádkou v domku se zahrádkou.

pa060193.jpg

 


   
LARA

fenečka, kříženka barváře, 1 rok

Lara se k nám dostala původně jako nalezenec. Bohužel je v nabídce znovu, protože jí zemřel páníček a panička si s ní neví rady.

Lara je veselá, hravá fenečka milující děti i ostatní pejsky. Miluje dlouhé procházky, na kterých chodí bez problémů na volno. Je vhodná do rodiny s dětmi, které přímo vyhledává či ke sportovně založeným lidem. Potřebuje opravdu dostatek pohybu a změstnání. Ideální by bylo pokud by byl v nové rodině i druhý pejsek na hraní.

 

video

Našla nový domov na Teplicku u domečku se zahrádkou.

p2280058.jpg

 


   

MAŘENKA 

fenečka, kžíženka teriéra, 2 roky, 4,6 kg, kastrovaná

Mařenka byla zachráněna spolu s dalšími pejsky z množírny - více ZDE.

Mařenka je moc krásná, roztomilá a miloučká fenečka. Při příchodu k nám byla neuvěřitelně zablešená, proto ji bylo nutné po koupání i ostříhat na krátko, aby se vešky nemohly schovávat.

Je snášenlivá s pejsky i kočičkami.

Mařenka je moc hodná fenečka, nechá se sebou bez problémů manipulovat, koupání, stříhání a fénování zvládla. Na vodítku chodí hezky, ale drží se člověka hezky i na volno. Má ráda procházky, ale jinak je naprosto mazlící a chovací. K klidem je přítulná, mazlivá, moc by si zasloužila teplý pelíšek a páníčky na pomazlení. Je vděčná, oddaná. Je to takový malý skříteček rarášek, který padne do oka snad každému. Je sladká.

Našla nový domov na Chomutovsku v domečku se zahrádkou.
    p2150121.jpg
KYRYŠPÍNEK

pes, kříženec lhasa apso s jorkšírským teriérem, 2 - 3 roky, 5 kg,  kastrovaný

Kyryšpínek byl zachráněn spolu s dalšími pejsky z množírny - více ZDE.

Kyryšpínek je mazlík, hrozně vděčný a milý pejsek. Zpočátku byl nesmělý, ale stačilo pár piškotů a stal se z něho veselý kamarád pro všechny. Je vhodný jak do rodiny s dětmi, které vědí jak s pejsky zacházet, tak i výborný společník pro staršího člověka. Je kamarádský k ostatním pejskům i jiným zvířatům (zvyklý na kočičky a malá zvířátka), ve smečce pejsků je submisivní. Je to opravdu hodný a milý pejsek, navíc nádherný - ač by to bral Kyryšpínek spíše jako urážku, vypadá jak psí princezna s dlouhým závojem.Je to opravdu úžasný a nádherný pejsek, kteý by si zasloužil co nejdříve hezký a milující domov.

Při úpravě srsti držel, nevadila mu sprcha, fén ani strojek - při ošetřování bezproblémový. Uvnitř bytu je čistotný.

foto z prvního dne (koupel a stříhání)  ZDE

foto a video jak se snáší s kočičkami a projevují 2. den

video

Našel nový domov v Mostě.

p2200046.jpg

 


   

APOLENKA

 

fenečka, kříženka pudla s kníračem, 1,5 roku, 9,5kg,  kastrovaná

Apolenka přijela spolu s Majdalenkou ve 3. vlně pejsků zachráněných z množírny.

1. den: Holky jsou obě vyděšené, je toho na ně najednou moc...odchyt, dlouhá cesta a koupání, ale jsou krásné a po ostříhání ještě prokouknou. Budou z nich mazlivé a vděčné fenečky.

Apolenka je ostříhaná, při úpravě držela, nechá se sebou bez problémů manipulovat. Nechá se mazlit, hladit, je naprosto oddaná. Je to mazlíček, je klidná a hodná. Na vodítku chodí hezky, člověka se drží i na volno. Je hrozně vděčná. Má ráda druhé pejsky, chce si s nimi hrát, nevadí jí ani kočičky či malá zvířátka. Venku je veselá, chce si hrát a nenápadně doráží. Doma je tichá, hodná. Vhodná k hodnému člověku, který na ni půjde zpočátku mírně. Potřebuje lásku a péči, které se jí nedostávalo a kterou je nesmírně vděčná.

Našla nový domov v Praze, kde bude mít i nového spolubydlícího - pudlíčka Bretíka, se kterým si hned padli do oka. 


 


   
 

img_1230.jpg


   

AMÁLKA

fena, kžíženka havanského psíka, 2 - 3 roky, bude kastrovaná, 4 kg

Amálka byla zachráněna spolu s dalšími pejsky z množírny - více ZDE.

Amálka potřebuje na začátku pár milých slov a mírné zacházení, ale za chviličku je s každým kamarádka. Je hrozně miloučká, venku veselá, čiperná a pořád doráží a chce si hrát.  Chůzi na vodítku už zvládá a procházky se jí zalíbily. Je hrozně vděčná za mazlení. Je vhodná i ke starším lidem, potřebuje někoho, kdo si ji doslova vymazlí a rozmazlí. Bude hrozně vděčná za lásku a péči. O její srst je třeba pečovat, ale krásně drží a je hodná. Je vhodná spíše do bytu či dovnitř domku.

video

Našla nový domov skoro až na druhém konci republiky, kde má psí i kočiččí kamarády.


p2060016.jpg
   

ADÉLKA

fena - štěňátko, asi 5 týdnů, její maminkou je Amálka  

Adélka byla zachráněna spolu s dalšími pejsky z množírny - více ZDE.

Adélka je překrásné psí miminko, sladká, roztomilá, miloučká - prostě úžasná. V dospělosti bude malého vzrůstu. Je maličkatá, ale veselá, ráda si hraje a mazlí se. Řádí chvilinku s hračkami, ale pak Vám spokojeně usne v náručí a tulí se. Je rozkošná, nezkažená...bude taková, jak si jí její člověk vychová. Je vhodná do bytu či domku se zahrádkou k člověku, který se jí bude věnovat.

video

Našla nový domov v Benešově u Prahy.

p2120060.jpg

   

 pes, bišonek, 2 roky

Zachráněn spolu s dalšími pejsky z množírny - více ZDE.

Našel nový domov u Prahy hned v den příjezdu, kdy už byl zamluven novými páníčky.

p1200872.jpg

 


   

PEPSI

fena, baset,  3 roky

Pepsinka je nádherný pejsek, hrozně milá a mazlivá. Majitelka o ni ztratila zájem a ponechala ji na veterině, kde ji v té době léčili (už je to zhruba 1,5 roku). Nyní žije venku, takže není problém aby byla v zateplené boudě na zahrádce, ale postupně by si jistě opět zvykla na život uvnitř domu či bytu. Bez problémů snáší společnost druhých psů. Miluje děti. Zasloužila by si hodné páníčky, kteří by s ní chodili na dlouhé procházky přírodou.

Našla nový domov v Praze v bytě, kde má dvě zachráněné buldočí kamarádky.

p1310786.jpg


   

"LADY"

fena, anglický kokršpaněl, (asi  8  let) 

Ladynka byla nalezena v hrozném stavu a svými nálezci dovezena k ošetření na veterinu MVDr. Lázničky. 

Ladynka se vrátila k původním majitelům, kterým se ztratila a marně ji všude hledali. Její špatný stav byl zapříčiněn dlouhým touláním se.

p1130337.jpg


   

BUBLINKA

fenečka, francouzský buldoček, 5,5 roku

Bublinka byla zachráněna z množírny a poté přijata do našeho depozita, kde byla vykastrována aby nemohla být již nikdy zneužita pro zisk.

Dosavadní rodění štěňat se podepsalo na její fizické kondici, na dušičce naštěstí nezanechalo stopy žádné. Bublinka je naopak nesmírný mazel vděčný za pozornost a těšící se na baštu. Je to zlatíčko, je hodná ke všem lidem, pejskům i ostatním zvířátkům.

Našla nový domov v Táboře, jmenuje se Dorotka.

67219_1194966650869_1729549650_378076_942301_n.jpg


   

EASY

fenečka, kříženka střední velikosti

Easynky rodina přišla o střechu nad hlavou, našla dočasný domov v depozitu na SR, kde se jí však stále nedařilo najít nový domov, proto byla převezena k nám, kde se naštěstí dlouho neohřála - lépe řečeno vůbec, protože hned ten den večer putovala k novým páníčkům, kteří se jí ujali i přes její plachou povahu. V novém domově má kamaráda pejska Škubánka, který si pro svojí spolubydlící dojel spolu s páníčky.

Našla nový domov, jmenuje se Jůlinka.

pa070013.jpg


   

ŠTĚŇÁTKA

4 fenečky a jeden pejsek, kříženci labradora, 2 měsíce

Typická veselá, bezproblémová a hravá miminka, která budou taková jak si jejich nový páníček vychová. Přišla hladová, ale brzy pochopila, že papání není třeba hltat a prát se o něj a začala přibírat.

Všechna našla brzy krásné nové domovy. Tři fenečky se vydaly do Prahy, pejsek k Benešovu a jedna dokonce až do Zlína.   


p6080179.jpg


   

JUSSY

fenečka - štěňátko, kříženka bígla s westíkem

Jussinka byla zachráněna spolu s dalšími pejsky z otřesných podmínek, ve kterých její sestřička přišla krátce před převozem o život. Její zachránkyně ji převezla k nám do depozita.

Jussinka je čiperné štěňátko s neohroženou duší teriéra.

Našla nový domov u Kladna. Jmenuje se Jessie.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zachráněná buldočka z množírny

(Radka, 1. 2. 2011 7:26)

milá Natálie,za Bublinku ti moc děkuji jménem Frbulu Radka